GULET KİRALAMA ŞARTLARI

GULET KİRALAMA
Özel yat turu, 7 gece / 8 günlük bir seyahat süresince, kaptan ve kabin ekibiyle bir yatı kiralamak demektir. Ege ve Akdeniz'in dingin kıyılarında yıllardır izlenen popüler rotalar olmakla birlikte, karaya yanaşılacak limanlar ve nerede ne kadar kalınacağı vb. tüm ayrıntılara kaptanınızla birlikte siz karar verebilirsiniz. Yat kiralama ücreti yemekleri kapsamamakta, sadece hazırlanmasını ve servisini içermektedir.
 
Şirket Organizasyonları
Gulet tipi teknelerle yapılacak olan iş gezileri; şirket içi eğitim, ekip oluşturma, seminer, yönetim kurulu toplantıları ve pazarlama çalışmaları gibi kurumsal etkinlikler için uygun ve motivasyon artırıcı bir seçenek olabilir.

Ne zaman başlar / biter?
Guletlerimizde kiralama Cumartesi günü saat 14:00 de başlar, bir sonraki Cumartesi gününün kahvaltı sonrasında saat 10:00'da biter. Farklı istekleriniz olursa talepte bulununuz, yatın istediğiniz dönemde uygunluk durumuna göre isteğiniz değerlendirilip size cevap verilecektir.

Kapasite

Yatların kapasitesi kabin sayısı X 2'dir. Bu kapasitenin üstünde katılımcı alınması yasal olarak mümkün değildir. Yatı kiralayan grup yat kapasitesini aşmamak kaydıyla dilediği sayıda kişiden oluşabilir.
Önemli not: Yetişkinlerle birlikte seyahat eden çocuklar kişi sayısına dahildir.

Ödeme

- Yat detay sayfasında yazan euro bazındaki fiyatlar teknenin 1 haftalık kirasını belirtir.
- Yat kiralama bedeli banka havalesiyle tahsil edilir.
- Rezervasyonun kesinleşmesi için toplam tutarın % 25'lik bölümünün banka havalesi yoluyla transferi gerekir. Kalan tutar yolculuk başlamadan bir hafta önce ödenir. Taksitli kampanya fiyatlarını ayrıca sorunuz.

Mürettabat
Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre değişmekle birlikte; genellikle 1 kaptan, 1 aşçı ve 1 gemiciden oluşur. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve misafir ağırlama bilgisine sahip gemicilerdir.

 
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
- Haftalık tekne kirası,
- Servis, temizlik,
- Standart yat ekipmanlarının kullanımı,
- Yakıt giderleri,
- Türk liman vergileri ve harçları ile
- Teknenin sigortası dahildir.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler
- Havaalanından / havaalanına transfer,
- Yemekler,
- Alkollü ve alkolsüz içecekler,
- Su Sporları,
- Ekstra Turlar,
- Yunan adası turları için vergiler dahil değildir.

 
Bazı Bilinmesi Gerekenler...
Müşteri ve tekne sahibi arasında imzalanacak olan sözleşmenin üzerinde ismi olan kişi grup lideri olarak kabul edilir ve bundan dolayı aşağıdaki koşulları ve yükümlülüleri kabul etmiş sayılır.

Açık olarak daha önceden beyan edilmediği sürece, fiyatlara hiçbir müşterimiz için sigorta dahil değildir. Bu nedenden dolayı, müşterilerimize sağlık sigortası (hastalık veya kaza), bagaj kaybı / çalınması, hırsızlık vb. durumlar için sigortalarını kendilerinin yaptırmalarını öneririz. Yolculuk sırasında söz edilen durumların oluşması durumunda, tekne sahibi herhangi bir masrafta taahhüt altına girmiş olmayacaktır.

Tekne sahiplerinin sorumlulukları aşağıdaki maddeleri kapsamaz:
Programdaki herhangi bir gecikme ya da değişiklikten, makinelerin veya ekipmanların bozulmasından, soygun, bagaj kaybından, yemekten, savaş veya terör olaylarından (ihtimal veya gerçek), hava şartlarından ya da ilgili herhangi bir konudan dolayı hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. Bu gibi kayıplar ya da masraflar müşteri tarafından kabul edilmek durumundadır.

Gulet’in bozulması durumunda, tekne sahipleri 24 saat içinde guleti tamir etmek ya da sağlam bir guletle değiştirmek ile yükümlüdür. Böyle bir durumda geri ödeme yapılmayacaktır.

Yolcumuzun tura herhangi bir nedenden dolayı katılamaması, geç katılması ya da erken ayrılması durumunda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

 
 
© 2014 maviturrehberi.com Tüm hakları saklıdır.
Mavi Tur Destek Hattı
Gulet Hakkında
günlük symi turları