HAKKIMIZDA


Mavi Tur Rehberi, deniz tutkunlarına dünyanın en güzel koylarında unutulmaz bir tatil vaad ediyor!


Neden Biz?
Organizasyon yapımız ve yaklaşımımız bir seyehat acentasınınkinden farklıdır. Çünkü biz yıllardır Ege ve Akdeniz sularında seyreden, bütün koyları karış karış bilen kaptanlarız, tekne sahipleriyiz!

Bozburun başta olmak üzere bölgedeki tekne sahiplerinin ortak inisiyatifi ile kurulan Mavi Tur Rehberi'nin amacı; mavi tur tutkunlarının, teknelerin inşa sürecinden, yıllık bakımlarına kadar teknesiyle birlikte yaşayan, işine aşık kaptan ve deneyimli mürettebat ile seyehat etmenin farklılığını sizlere yaşatmaktır! Misafir odaklı yaklaşımımızla, tur programınızı istek ve beğenilerinize göre idealize ederiz. Siz ise denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarırsınız.

Farkımız nerede?
Günümüzde turizm sektöründe sunulan olanakların niteliği ve fiyat politikaları genellikle birbirine yakın seyretmektedir. Bize göre farkı yaratan en temel unsur hizmet kalitesidir. Mavi yolculuk'taki bir haftalık gezi en nihayetinde küçük bir alanda, teknenin sınırlı boyutlarında geçtiğine göre; kaptanın ustalığı, personelin deneyimi ve güleryüzlülüğü (ayrıca işi olmadığında ortalarda görünmemesi) işin püf noktalarıdır. Yıllardır bu bölgede çalışan deniz emekçilerimiz; tecrübeleri, misafirperverlikleri ve özel yaşama saygılarıyla sizlere en iyiyi vaad ediyorlar.

Bozburun: Gulet'in anavatanı...
Mavi Yolculuk ve Gulet tipi tekne denince dünyada akla gelen ilk adres (Bodrum ile birlikte) Bozburun'dur. Ege ve Akdeniz'de seyreden yüzlerce gulet burada inşa edilmiştir. Hatta, Türkiye'nin en lüks guleti burada yapılmış ve denize indirilmiştir.
© 2014 maviturrehberi.com Tüm hakları saklıdır.
Mavi Tur Destek Hattı
Gulet Hakkında
günlük symi turları