ROTALAR

Yat kiralamada rota konusunda esas olan yatın başlangıç limanına döneceğidir. Mavi tur programının bitişini dikkate alarak, seçtiğiniz rotadakikoylarda ne kadar kalmak istediğinizi kaptanımız ile görüşebilir, en çok keyif aldığınız yerlerde daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Bunun dışındaki farklı istekleriniz (iniş noktası değişikliği, ek güzergah eklenmesi vb.) teknenin bir sonraki haftadaki programı ile ilgili olduğu için uygunluğun teyidine ve ekstra ücretlendirmeye tabidir. (Lütfen sorunuz)

Mavi yolculukta istisnalar dışında her gün bir kaç koy ziyaret edilir ve günlük azami 4 saat kadar yol alınır. Günün sonunda uğradığınız son nokta geceleme için konaklayacağımız yerdir. Her 3-4 günde bir limana, marinaya demirlemek, su ve yiyecek ihtiyacının karşılanması açısından gereklidir. Bu ara duraklama noktaları küçük balıkçı köyleri, bazen küçük ilçelerdir.


Yunan Adaları TuruYunan Adaları Turu Yunan Adaları gerek tarihi dokusu, gerekse Akdeniz'in sıcaklığını, köklü uygarlık geçmişini yansıtan kentleriyle son dönemin önemli cazibe merkezlerindendir. Bembeyaz sokaklarında, evlerinde rengarenk sardunyalar, bir birinden leziz yemekleri ve mezeleri, otantik müzik kültürü ile "komşu", sizlere harikulade bir tatil fırsatı sunuyor. Göcek ve Göcek KoylarıGöcek ve Göcek Koyları Mavi yolculuk rotalarının en popüler olanlarından biri de Göcek ve civarınki koyları kapsayan gezi programıdır. Özellikle, sakin koylarda deniz ve güneşle baş başa zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz bu seçeneği değerlendirebilirler. Marmaris - Göcek - MarmarisMarmaris - Göcek - Marmaris Marmaris çıkışlı bu rotada hem doğal güzelliklere hem de bölgenin tarihi geçmişine tanıklık edeceksiniz. Ekincik koyundan başlayarak yeşille mavinin eşsiz birlikteliği yılın bütün yorgunluğunu üzerinizden alacak. Dalyan deltası (Caretta Caretta'ları ile ünlü), Fethiye körfezi, Kleopatra koyu, opsiyonel antik turlar seçenekleriniz arasında... Göcek - Kekova - GöcekGöcek - Kekova - Göcek Bu turun hareket noktası Göcek limanıdır. Göcek, Fethiye Körfezi’nin en uç kısmında bulunan doğal bir limandır ve Dalaman Havalimanı’na sadece 30 dakika uzaklıktadır. '12 Adaya' ve körfezin kuytu koylarına tepeden bakan Göcek'ten sonra rotamızı ünlü tatil beldelerimiz Kaş, Kalkan ve Kekova'ya çeviriyoruz. Marmaris - Datça - MarmarisMarmaris - Datça - Marmaris Özel Çevre Koruma Bölgesi ilan edilerek doğal yaşamın koruma altına alındığı Datça ve Bozburun Yarımadaları temiz ve sakin koyları, otantikliğini koruyan balıkçı köyleri ile sizleri bekliyor. Antik kent Knidos, Bozburun ve Selimiye köyleri, Orhaniye'de kız kumu plajı görmekten büyük keyif duyacağınız yerlerden olacaktır. Bodrum - Gökova - BodrumBodrum - Gökova - Bodrum Tarihi MÖ 1.200'lere uzanan Bodrum'dan başlayan bu tur programı sizi Ege'nin kristal berraklığındaki denizleriyle buluşturuyor. Bu turda Bodrum'un eğlence dünyası, tarihi yer gezileri, cennet gibi koylar, harikulade plajlar, ne ararsanız var!
© 2014 maviturrehberi.com Tüm hakları saklıdır.
Mavi Tur Destek Hattı
Gulet Hakkında
günlük symi turları